مدافعان ایران

امروز در بزنگاه عبرت هستیم

اشتباهتان را قبول کنید تا باهم مشکلات را حل کنیم…

امروز در بزنگاه عبرت هستیم – اشتباهتان را قبول کنید تا باهم مشکلات را حل کنیم…

امروز در بزنگاه عبرت هستیم یکبار برای همیشه باید تکلیف نگاه به بیرون روشن بشه این غده سرطانی بدخیم باید از پیکره نظام جدا بشه. چهل ساله تفکر لیبرال و نگاه به بیرون هر از چند گاهی میاد هزینه های سنگینی را روی دستان مردم و نظام میگذارد و بعد میرود و خودش به عنوان مطالبه گر باز می گردد.

حضرت آقا فرمودند: بروید مذاکره کنید برای عبرت مردم

آری، برجام با همه هزینه‌های سنگینش، جام عبرت و فرجام آن،حاوی تجربیاتی است برای کسانی که شتابزده و ذوق زده،فریب ظاهر دیپلماسی دشمن را خوردند و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری مبنی بر اصل استکبار ستیزی، مقاومت، تکیه به داخل و اتکا به مردم را جدی نگرفتند.

این اراده الهی است که تکیه و اعتماد بر کفار و دشمنان نتیجه عکس خواهد داد. چرا که قرآن کریم به صراحت بر این امر تاکید فرموده که: «و لا ترکنوالی الذین ظلموا فتمسکم النار» به ظالمان و ستمکاران تکیه نکنید که اگر چنین شود آتش فراگیر شما را در بر خواهد گرفت.

برجام بی فرجام، آیینه عبرت

برجام شکست خورده و عبرت آموز، فرجام کسانی است که نصیحت ها و تذکرات و خون دل‌های امام المسلمین رهبر فرزانه انقلاب و آرمان شهدا به ویژه شهدای همیشه سر افراز هسته‌ای را نصب‌العین خود قرار نداده و دلخوش به وعده و وعید‌های پوچ و بی‌ارزش دشمنان این آب و خاک شده و مدعی برجام 2 و برجام 3 شدند و اکنون وقت آن رسیده در پیشگاه رهبر اندیشمند و حکیم انقلاب زانوی ادب ز ده و از محضر شهدا پوزش طلبیده و با عبرت از برجامِ نافرجام، سیاست‌ها، اندیشه‌ها و اقدامات را بر اساس ظرفیت‌ها، ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی بنا نموده و دگر باره در دام مکر و حیله دشمن نیفتند.

در پایان فرازهایی از مواضع و تذکرات دلسوزانه رهبر معظم انقلاب خطاب به مسئولین را مرور می‌کنیم تا چراغ راهی باشد برای آینده.

«به طرف مقابل اعتماد نکنید. به لبخند او فریب نخورید. به وعده نقد که می‌دهد، وعده نقد، نه عمل نقد، اعتماد نکنید چون وقتی خرش از پل گذشت بر می‌گردد و به ریش شما می‌خندد! این قدر این‌ها وقیحند.» (20/1/1394)

« آن چه ملت ایران نمی‌خواهد عبارت است از قبول تحمیل‌ها و زورگویی‌های آمریکا….. طرف مقابل می‌گوید بیایید مذاکره کنیم و شما حرف‌های ما را مو به مو قبول کنید….» (1/1/1394)

«بعضی از مسئولین و دولتمردان فکر می‌کنند، در قضیه هسته‌ای ما با آمریکایی‌ها مذاکره کنیم، موضوع حل شود. گفتیم خیلی خوب، اصرار دارید شما در این موضوع بالخصوص، بروید مذاکره کنید. (28/11/92) 

(در موضوع مذاکره)«من خوشبین نیستم، مخالفتی نمی‌کنم، اما خوشبین نیستم. ببینید مرتب پی در پی اظهارات سخیف آمریکایی ها را ….. بی‌آبروی آمریکایی از صهیونیست پول می‌گیرد تا برود در مجلس سنای آمریکا به ملت دشنام صریح بدهد. نه اینکه اهانت کند، دشنام می‌دهد.»(22/11/92)

دیدگاهتان را بنویسید

بالای صفحه